Chvíle mého života

13. dubna 2012 v 1:09 | etegoodre |  Něco z mého života
První vzpomínka, která se mi v hlavě objevila je z doby kdy jsem byl ještě malý kluk. Jezdíval jsem s dědou a babičkou k nim na návštěvu, častokrát si pro nás přijeli a odvezli si nás . Děda míval v autě takové zelené větrové bonbóny, které se snadno lepili na sebe. To tenkrát měli ještě Moskviče aleko. Vždycky sem jich aspoň pět spořádal během 15 minutové cesty ... :) Nedokážu zapomenout na tu vůni ... ačkoliv se to zdá jako naprostá banalita. Pro mě je tohle jeden z nejkrásnějších zážitků mého života, až mi z toho teď vlezli slzy do očí :)

Přesouvám se dále k další ... asi nejsilnější a pro mě zároveň i nejsmutnější části mého života. Aneb má láska k jedné dívce, kdy při pohledu na ní se mi rozbušilo srdce jako kdybych měl dostat infarkt a když promluvila tak to bylo to samé. Byli to tenkrát vůbec zvláštní časy, když sem musel bojovat proti tolika svým emocím a vlastně s tím částečně bojuju i doteď. Ale to jak to mám dnes je nic oproti tomu jak to bylo ... Poznal sem jí skrz svého kamaráda, je to totiž jeho sestra ... poprvé jsem jí myslím viděl když sem s ním jel do herny v autě jeho mamky, ta s ní jela právě tenkrát nakupovat. Vím že sem z ní byl už tenkrát hrozně nervózní ... její krásný něžný obličej byl pohlazením pro mou duši i když i zdrojem obrovské nervozity. Byla nepochopená, hodně náladová, cholerická ... někdy to s ní bylo hrozné až nezvladatelné ... její brácha a mamka si s ní nevěděli rady. A já si jí přál hrozně pomoci ... byl sem do ní po uši zamilovaný. Dokonce i minulý rok po silvestru mi v očích dokázala vykouzlit slzy ... :) Ale taková ta silná a beznadějná zamilovanost (neopětovaná) trvala asi 2 roky, což u mě nikdy tak dlouho netrvalo ... asi to bylo hlavně tím, že to byla moje první velká láska. I přesto na to rád vzpomínám :) dnes je to sice pořád zvláštní ale už vedle ní dokážu existovat :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | 25. srpna 2012 v 22:04 | Reagovat

Tak tohle je opravdu krásné, to jak popisuješ svou lásku...kéž by někdy někdo něco podobného napsal i o mně...:)

2 eternallygooddreamer eternallygooddreamer | 28. srpna 2012 v 19:32 | Reagovat

Nikdy nevíš, třeba někdo něco takového prožívá. Prožitky jsou přec textem ještě nezapsaným. Třeba to je právě chlapec o kterého si někdy nestála a on žije s bolavým srdcem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama